Kilka słów o nas

architektrybnikJesteśmy zespołem architektów, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz, budynków użyteczności publicznej, lokali użytkowych, domów, mieszkań i rezydencji. W naszej architekturze można dostrzec prostotę i funkcjonalność, dzięki temu nasze projekty w pełni zaspokajają potrzeby naszych klientów.

Umiemy wykorzystać daną nam przestrzeń, dlatego tworzymy wyjątkową architekturę. Zajmujemy się także projektowaniem i aranżowaniem wnętrz. Mamy duże doświadczenie nabyte przy wielu realizacjach, a dzięki zaawansowanej technice komputerowej podołamy każdemu wyzwaniu architektonicznemu.

Jeśli chcesz porozmawiać na temat współpracy, zadzwoń do nas

Zapraszamy Cię na indywidualne, niezobowiązujące spotkanie dotyczące Twojego projektu. Jeśli chcesz się umówić na spotkanie lub porozmawiać na temat projektu, zadzwoń do nas pod numer:

telefon kontaktowy do architekta

 

projektdomuats12

dom_na peryferiach_01

t1

projektdomurybnik45

nowoczensnyprojektdomurybnik

projektwnetrzarybnik

projekty domów Rybnik A45

 

Własny dom wciąż pozostaje marzeniem wielu Polaków. Coraz więcej mieszkańców dużych i średnich miast dąży do przeprowadzki z mieszkania w blokowisku do własnych czterech kątów, wybudowanych na skrawku własnej ziemi. Jednocześnie można zaobserwować wzrost zainteresowania indywidualnymi projektami domów – decydując się na tak kosztowną inwestycję, chcemy żeby nasz dom był całkowicie zgodny z oczekiwaniami. W tym właśnie miejscu zaczyna się rola architekta.

O ostatecznym kształcie domu lub obiektu komercyjnego, zawsze decyduje praca architekta. Wybór właściwej pracowni jest zatem jedną z najistotniejszych decyzji, jakie przyjdzie nam podjąć w trakcie realizacji inwestycji budowlanej. Okazuje się jednak, że dokonanie właściwego wyboru jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. W samym Rybniku działa ponad 40 pracowni architektonicznych*. Na co zatem zwrócić uwagę, aby wybrać tą najlepszą?

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Wybierając biuro architektoniczne Rybnik, w pierwszej kolejności należy kierować się doświadczeniem architekta. To właśnie ten czynnik, w bardzo dużej mierze, decyduje o ilości poprawek, jakie trzeba będzie nanieść na projekt. Jeżeli za wykonanie projektu naszego domu odpowiedzialny będzie doświadczony specjalista, istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że nadzór budowlany nie wyrazi żadnych zastrzeżeń już w pierwszej jego fazie, a im mniej poprawek, tym projekt będzie bliższy naszym wyobrażeniom.

RZETELNOŚĆ

Na pierwszej rozmowie z architektem, zwróć uwagę na zadawane przez niego pytania. Dobry architekt Rybnik nie będzie interesował się jedynie szczegółami dotyczącymi działki, ale także liczbą domowników, prowadzonym przez nich stylem życia w także planami na przyszłość. Choć takie pytania mogą wydać się dość osobiste, są one niezwykle istotne dla jasnego sprecyzowania potrzeb i oczekiwań Klienta.

NADZÓR AUTORSKI

Nawet najlepsze projekty domów Rybnik nie spełnią naszych oczekiwań, jeżeli prace budowlane nie będą prowadzone w pełnej zgodności z zawartymi w nich wytycznymi. Warto zatem upewnić się, czy pracownia projektowa, której usługami jesteśmy zainteresowani, oferuje także pełny nadzór autorski. Rola architekta nie kończy się bowiem na wykonaniu projektu. Dobry specjalista będzie także naszym doradcą, który dopilnuje, aby cały proces budowy przebiegał zgodnie z jego wytycznymi i w zgodzie z przepisami prawa budowlanego.

* źródło: www.panoramafirm.pl